Спичка Лкариса Олександрівна - директор школи, учитель української мови та літератури
Таран Ірина Григоріївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії
Головач Оксана Вікторівна - заступник директора з виховної роботи, учитель з музичного мистецтва
Садовська Інна Володимирівна - практичний психолог
Скочко Оксана Віталіївна – педагог-організатор
Рибіна Олександра Валерівна - бібліотекар
Ласкава Юлія Григорівна – учитель української мови та літератури
Миколенко Наталія Іванівна – учитель української мови та літератури
Пономаренко Марина Сергіївна – учитель української мови та літератури
Браташ Наталія Юріївна – учитель російської мови та світової літератури
Білосорочка Алла Миколаївна – учитель російської мови та світової літератури
Царицина Людмила Олександрівна – учитель російської мови та світової літератури
Касьян Галина Євгеніївна – учитель математики
Кущ Людмила Миколаївна – учитель інформатики
Пономаренко Алла Олексіївна – учитель математики, фізики
Романенко Олена Іванівна – учитель математики
Боброва Тетяна Іванівна – учитель хімії, основ здоров’я
Ясько Світлана Іванівна – учитель географії, образотворчого мистецтва
Литвиненко Олена Михайлівна – учитель біології
Гордійко Любов Леонідівна – учитель історії
Мельник Тетяна Володимирівна – учитель історії та правознавства
Діденко Ірина Анатоліївна – учитель англійської мови, української мови та літератури
Димкович Наталія Юріївна – учитель англійської мови
Пономаренко Тетяна Василівна – учитель англійської мови
Степаненко Юлія Миколаївна – учитель англійської мови
Москаленко Георгій Вікторович – учитель фізичної культури, Захисту Вітчизни
Черевко Сергій Володимирович – учитель фізичної культури
Бережняк Тетяна Євгеніївна – учитель трудового навчання та інформатики
Жатько Людмила Іванівна - учитель української мови та літератури
Івченко Анна Володимирівна – учитель початкових класів
Діброва Ірина Миколаївна – учитель початкових класів
Деркач Тетяна Миколаївна – учитель початкових класів
Карпенко Людмила Іванівна – учитель початкових класів
Матюхіна Надія Миколаївна – учитель початкових класів
Нікон Віта Миколаївна – учитель початкових класів
Васильченко Анна Іванівна – учитель початкових класів
Перезва Тетяна Олександрівна – учитель початкових класів
Репа Людмила Петрівна – учитель початкових класів
Сінєльнікова Олена Анатоліївна – учитель початкових класів
Таргоній Наталія Олександрівна – учитель початкових класів
Деркач Віталій Вікторович - учитель трудового навчання
Науменко Владислав Володимирович - учитель фізичної культури
Чігрін Олександр Вікторович - учитель фізики, математики та інформатики
Лимар Аліна Володимірівна - учитель фізики та математики
Іванченко Наталя Олександрівна - учитель інформатики
Карпенко Алла Борисіівна - учитель початкових класів
Дзюба Ольга Вікторівна - учитель початкових класів
Терещенко Єльвіра Сергіївна - учитель образотворчого мистецтва
Глущенко Тетяна Василівна - учитель хімії та біології
Забіяка Марина Сергіївна - учитель образотворчого мистецтва
Романенко Світлана Миколаївна - вихователь групи продовженного дня
Пащенко Вікторія Вікторівна - учитель музичного мистецтва